Незалежні автоексперти України — перевірка авто перед покупкою, автопідбір

Історія авто з США

Коротко про послугу:

Експерт дистанційно перевірить історію авто з США. Послуга підходить клієнтам, які знають, що автомобіль імпортовано з США, та хочуть перевірити оригінальність пробігу й інші параметри авто. Юр. перевірка авто з США – найдешевший і найшвидший спосіб перевірити автомобіль з США з допомогою Test Driver.

Приклад звіту:

Приклад коментаря автоексперта:

У США у авто було три господаря. Машина була в ДТП, подушки не спрацьовували, пошкодження спереду, двері і крила праворуч і ліворуч. Якість виконаних робіт та використаних запчастин експерт визначить на місці вчасно огляду машини.

ПОРЯДОК ОБРОБКИ ЗАМОВЛЕННЯ

1) Клієнт обирає послуги на сторінці “Ціни” і залишає заявку на сайті Test Driver

Для замовлення перевірки потрібен VIN код автомобіля. Перевірка проводиться за допомогою сервісу CARFAX. Звіт включає все, що стосується обслуговування у офіційних дилерів, пробігів, пошкоджень, ДТП та інших параметрів. До звіту експерт додає коментар-розшифровку звіту.

2) Клієнт оплачує послугу на сторінці оплати.

Або очікує відповіді менеджера поштою щоб обговорити деталі співпраці

3) Заявка відправляється в роботу
4) Експерт Test Driver перевіряє історію авто з США

Перевірка включає:
Бази розшуку (викрадення);
Кредитні застави (банки);
Перевірка ориг. VIN-коду;
Криміналістична експертиза;
Страхові випадки;
Історія обслуговування;
Оригінальний пробіг;
Збитки від паводку.

5) Клієнт отримує результати огляду автомобіля електронною поштою

Результати огляду електронною поштою включають:
Текстовий коментар автоексперта (роз’яснення змісту звіту);
Фото автомобіля після ДТП (за наявності);
Рекомендації “Що робити після огляду автомобіля автоекспертом Test Driver”;
Копія звіту з історією автомобіля.

Нашi послуги

Перевірка кузову авто
від 1350 грн.
Детальніше
В вашем или другом городе проводится полная выездная проверка и диагностика автомобиля. Кузов, салон, подкапотное, оптика, стекла, тест драйв. Заполняется отчет 4 страницы. Самый быстрый способ проверить машину с помощью Test Driver.
Тест-драйв
від 399 грн.
Детальніше
Віддалено або з клієнтом експерт проводить тест драйв автомобіля. Експерт перевіряє все від роботи мотора і КПП до шумів в салоні, ходової і рульовому + оглядає підкапотний простір. Заповнюється 1 сторінка звіту.
Комп. діагностика Launch®
від 799 грн.
Детальніше
Удаленно или с клиентом проводится выездная комп. диагностика автомобиля. Позволяет определить проблемы в электронике автомобиля, серьезность поломки, оригинальный пробег и многие другие параметры. Лицензионное оборудование подходит для всех марок автомобилей.
Діагностика на СТО
від 1199 грн.
Детальніше
Удаленно или с клиентом проводится диагностика автомобиля на СТО. Автоэксперт выбирает СТО в зависимости от авто и его местоположения. Автомобиль осматривается механиком и экспертом, заполняется отчет 2 страницы.
Історія авто з США
від 499 грн.
Детальніше
Проверка проводится с помощью сервиса CARFAX. Отчет включает все что касается обслуживания у официальных дилеров, пробегов, повреждений, ДТП и прочих параметров. К отчету эксперт добавляет комментарий-расшифровку отчета.
Розрахунок вкладень
від 599 грн.
Детальніше
Автоэксперт Test Driver проведет исследования необходимых вложений в автомобиль и составит список запчастей требующих замены. Калькуляция стоимости запчастей, ТО и работ входит в стоимость.
Історія авто по VIN
від 599 грн.
Детальніше
Проверка юридической чистоты автомобилей из Украины. Для проверки нужен VIN код.
Супровід угоди
від 1999 грн.
Детальніше
Если покупаете автомобиль и хотите провести сделку безопасно, эксперт сопроводит все этапы сделки с продавцом. Также эксперт помогает выбрать необходимы инстанции для провередения сделки на законных основаниях.