Незалежні автоексперти України — перевірка авто перед покупкою, автопідбір

TEST DRIVER ЖИТОМИР

Перевірка авто
Дізнатися оригінальний пробіг
Перевірити участь авто в ДТП
Комп. діагностика Launch®
Повна діагностика на СТО
Підбір авто
Підбір у межах бюджету
Супровід від А до Я
18 областей України
Торг з продавцем авто

Фактичний пробіг автомобіля.

Перевірка авто перед купівлею у Житомирі допоможе дізнатись оригінальний пробіг автомобіля.

ТОП 3 цифри, на які звертають увагу всі покупці авто: рік випуску, пробіг і вартість. Більш “свіжий” рік випуску автомобіля зазвичай користується вищим попитом. Таким чином покупець намагається купити найменш зношене авто. Це правильний підхід, оскільки він дозволяє вибрати транспортний засіб, який ще не встиг накопичити цілий букет “болячок”. Але перевіряти автомобілі з невеликим пробігом потрібно не менш уважно, ніж варіанти з величезним пробігом. Справа в тому, що пробіг може бути просто скрученим, а автомобіль насправді працював у таксі або в якості корпоративного транспорту, який ніколи не обслуговується “як свій”. І їздять на таких машинах зовсім по-іншому. купівля б/у автомобіля завжди пов’язана з ризиком. Залучаючи автомобільного експерта до перевірки авто перед купівлею, ви зменшуєте ймовірність купити “кота в мішку” до мінімальної. Продавець виставляє ціну на авто, керуючись попитом на модель, комплектацією авто і власною фантазією. Більшість оголошень про продаж авто в інтернеті містять завищену ціну, оскільки продавець майже завжди готовий до торгу. Справа в тому, що якщо покупець не знайде аргументів для торгу, продавець отримає додаткові кошти, які не завадять нікому. Огляд і діагностика автомобіля перед купівлею завжди допоможуть знайти аргументи для торгу. Бо ж всім відомо, що не існує б/у автомобілів без нюансів. Справа в тому, що й нові авто відразу після покупки також потребують уваги. Пробіг автомобіля – дуже важлива метрика, яка свідчить про його знос в цілому. Всі автомобілі, які приганяють з Європи або інших сусідніх країн, потрапляють на відмотку пробігу. Зазвичай пробіг зменшують вдвічі. Перший раз продавці з Європи, другий – посередники з України. Старі механічні одометри часто ламаються після таких операцій. Перші ознаки відмотки пробігу це нестабільна робота й цифри, які проскакують. Цифровий одометр можна дуже просто заставити показувати будь-які значення. Помітити невідповідність пробігу авто може лише досвідчений автоексперт, який порівнює показники одометра з тим, як виглядає та працює автомобіль. На преміальних автомобілях пробіг записується у великі агрегати і його можна зчитати під час комп’ютерної діагностики авто. На таких автомобілях нерідко встановити фактичний пробіг можна з допомогою сканера ПЗ автомобіля. Також надійним варіантом завжди був і залишається досвід автомобільного експерта. Професіонал Test Driver за кілька хвилин визначить наскільки пробіг відповідає реальному.

 • Визначення оригінального пробігу;
 • Комп’ютерна діагностика авто;
 • Гарантія від перекупів та аферистів.
 • Перевірено більше 1000 авто в Житомирі;
 • Незалежний автоексперт.
 • Детальний звіт про стан авто;
ПЕРЕВІРИТИ АВТО У ЖИТОМИРІ

Б/у автомобіль після ДТП.

Авто експерт Test Driver у Житомирі визначить чи бував автомобіль в ДТП і встановить рівень пошкоджень авто після ДТП.

Всі ми знаємо, що в Україні дуже високий рівень аварійності на дорогах. Цьому сприяє ряд факторів, які є нормою для наших реалій. На жаль, дороги й догляд за ними є джерелом заробітку для чиновників. Навіщо робити щось добре? Якщо можна зробити 2 рази погано і 2 рази заробити на цьому! Водії, які потрапляють в ДТП, платять за халатність дорожніх служб зі своєї кишені. Україна є лідером у списку країн з найвищими показниками випадків ДТП. Якщо машина потрапила в ДТП, це відчутний удар по бюджету будь-якого автовласника. Після того, як власнику озвучать вартість ремонту з використанням оригінальних запчастин, зазвичай приймається рішення шукати б/у деталі. На автомобіль встановлюються агрегати з донорів з невідомим пробігом. Ремонт кузова автомобіля дуже трудомісткий процес і автомаляри часто не дотримуються всіх необхідних правил фарбування авто. Після такого ремонту колір кузовних панелей може відрізнятися, зазори між деталями можуть виявитися різними. Мало того, що фарбування відбувається без дотримання базових правил, під час ремонту часто пошкоджуються деталі оббивки, які після цього починають скрипіти або відвалюватися. Також перефарбовані автомобілі можуть почати ржавіти буквально через півроку після фарбування. Неправильна збірка може призвести до поганої роботи замків дверей, безпричинної появи тріщин лобового скла й інших проблем. Експерт Test Driver стверджує, що автомобіль у заводській фарбі набагато легше продати, він набагато менше ржавіє. Фарба типу металік і ксералік має велику кількість відтінків і при перефарбуванні дуже важко вгадати колір. Продати нефарбований автомобіль набагато легше й ціна на нього вища, ніж на перефарбований. Автоексперт у Києві виконає детальну діагностику кузовних панелей, замір товщиноміром ЛФП і підготує детальний звіт по загальному стану авто, оригінальних стекол, оптики, деталей салону, підкапотного простору й інших елементів. Діагностика авто перед купівлею в Києві автоекспертом Test Driver виявить приховані ознаки серйозного або легкого ДТП.

 • Перевірка ЛФП авто в Житомирі;
 • Перевірка оригінальності стекол;
 • Перевірка оригінальності оптики;
 • Перевірка серійних номерів VIN.
 • Перевірка зазорів кузовних деталей;
 • Перевірка обшивки салону;
 • Огляд багажного відділення;
 • Огляд геометрії підкапотного простору.

Власник, перекуп чи аферист?

Автоексперт Test Driver у Житомирі завдяки багаторічному досвіду допоможе Вам визначити чесного продавця авто.

Аферисти – найнебезпечніший тип “продавців” б/у автомобілів. Автомобіля, який ви бажаєте купити, може не існувати, а скандально низька ціна й поведінка продавця можуть підштовхнути до думки про завдаток. Зазвичай після такого завдатку продавець вже не виходить на зв’язок і готує наступне оголошення про продаж авто з заниженою ціною. Багато хто з автолюбителів потрапляв у схожі ситуації під час купівлі б/у авто. Ринок купівлі-продажу автомобілів постійно росте, як і кількість пов’язаних з ним перекупників, викрадачів авто й аферистів. Прийоми, які використовуються подібними персонажами, також модернізуються і змінюються з часом. Залучаючи до угоди автоексперта Test Driver з Києва, Ви надаєте їй ваги й отримуєте впевненість в тому, що угода буде чесною та безпечною. Експерт Test Driver у Києві допоможе Вам купити чесний автомобіль у порядного власника. Це зекономить Вам багато часу, бюджет на ремонт і нерви. Чесний автомобіль не потребує невідкладного ремонту відразу після покупки!

 • Гарантія від аферистів;
 • Гарантія від перекупів;
 • Виявлення передпродажної підготовки.
 • Перевірка авто перед купівлею в Житомирі;
 • Можливість торгуватися через недоліки;
 • Цінні поради експерта по угоді.
ВІДГУКИ ПРО СЕРВІС

Купити й загнати на сервіс?

Експерт Test Driver в Житомирі допоможе визначити, які приблизно вкладення необхідні автомобілю на даний момент.

Переглядаючи оголошення в інтернеті, можна зустріти вислови “Сервісна книга”, “автомобіль обслуговувався у офіціалів”, “авто не потребує вкладень” та просто перерахунок всіх деталей, котрі були замінені за весь час експлуатації або під час останнього ремонту. Власники, які обслуговують авто тільки перед продажем, зазвичай не зберігають історію обслуговування. Іноді виникає враження, що майже всі автомобілі в Україні прекрасно обслужені і продаються в ідеальному технічному стані. На жаль, на практиці статистика зовсім інша – приблизно 90% бу автомобілів потребують вкладень відразу після покупки. Одна справа, якщо це заміна мастила й фільтрів. Інша справа, якщо автомобіль потребує ремонту АКПП, блоку циліндрів, турбіни або заміни рейки. Завдяки великому досвіду автоексперт Test Driver з Києва визначить технічний стан основних вузлів та агрегатів і перевірить їхню роботу. Ви отримаєте детальний звіт про стан автомобіля відразу після діагностики. Автоексперт Test Driver в Києві визначить як автомобіль обслуговувався раніше та як Вам планувати його обслуговування найближчим часом.

 • Первинна експертна діагностика;
 • Порада про виконання діагностики на СТО;
 • Супровід діагностики на СТО.
 • Детальний звіт про стан авто;
 • Порада по вибору СТО для діагностики;
 • Тест драйв авто.