Незалежні автоексперти України — перевірка авто перед покупкою, автопідбір

КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА АВТО ХАРКІВ – TEST DRIVER

Скільки коштує комп’ютерна діагностика автомобіля в Харкові?

Компанія Test Driver надає послуги комп’ютерної діагностики автомобілів всіх марок незалежно від місця перебування автомобіля. Автоексперти можуть виконати діагностику в зручний для клієнта час та в зручному місці. Ціна комп’ютерної діагностики в Харкові не залежить від марки автомобіля та його місцезнаходження. Автоексперти Test Driver працюють по виїзду та готові виконати виїзну комп’ютерну діагностику машини в Харкові.

Яке обладнання використовується для діагностики?

Автоексперти використовують ліцензійне обладнання компанії Launch® для діагностики автомобілів. Таке обладнання підходить для більш ніж 250 марок автомобілів та дозволяє виконати будь-яке завдання, від зчитування помилки та її розшифровки до визначення оригінального пробігу. Для виконання діагностики в Харкові необхідно заповнити заявку на сайті Test Driver та внести передоплату. Після цього автоексперт зв’язується з клієнтом та домовляється про зручний час та місце для виконання діагностики.

Для чого потрібна комп’ютерна діагностика авто?

Кожен сучасний автомобіль має складну систему електронної самодіагностики. Вона допомагає власнику чи майстру по ремонту знайти технічні проблеми в роботі. З допомогою комп’ютерної діагностики автоексперт може встановити причину появи помилки, взнати наскільки вона серйозна та визначити чи можна продовжувати експлуатацію автомобіля з цією помилкою, чи необхідно якнайшвидше звернутися на СТО для ремонту.

ЦІНИ НА ВИЇЗНУ КОМП. ДІАГНОСТИКУ ПО ХАРКОВІ

Куди звернутись для комп’ютерної діагностики автомобіля?

Для максимально оперативної діагностики найкращим варіантом є виїзна комп’ютерна діагностика у Харкові, яку виконують автоексперти Test Driver. Таким чином, клієнт в максимально короткий термін отримує інформацію про проблему, яка виникла в автомобілі, та отримує можливість прийняти рішення про подальші дії після комп. діагностики авто. Також необхідно розуміти, що якщо спостерігаються проблеми в роботі автомобіля, не можна їхати на комп’ютерну діагностику на СТО, тому що така поїздка може нашкодити машині. Найкращим вибором буде виїзна комп’ютерна діагностика, ціна на яку компенсує час та бензин, які можна потратити на поїздку на сервіс чи СТО.

Які системи перевіряє комп’ютерна діагностика машини?

З допомогою діагностичного обладнання у більшості машин не старших 15 років можна перевірити роботу більшості електронних систем автомобіля. До таких систем належать основні вузли та агрегати автомобіля: двигун, трансмісія, система живлення, запалювання, вихлопу, кондиціонування, освітлення та інші. Використовуючи професійне діагностичне обладнання, автоексперти з точністю визначать помилку в ЕБУ (електронному блоці управління).

В яких випадках виконується комп’ютерна діагностика авто?

Машину необхідно перевіряти якщо на панелі приладів з’явилось повідомлення про необхідність виконати діагностику чи звернутись в сервіс. Багато автомобілів самостійно нагадують власникам про проблеми, але необхідно враховувати, що система нагадування може бути несправна, наприклад, лампочка перегоріла або інша проблема. У таких випадках комп’ютерну діагностику необхідно виконувати коли спостерігаються проблеми в роботі автомобіля: машина не заводиться, перебої в роботі двигуна, системи опалення чи кондиціонування. Комп. діагностика – найкращий спосіб визначити джерело несправності та перейти до його усунення після поради автоексперта.

 

Які марки авто підтримує комп’ютерна діагностика Launch®?

Launch є мультимарочним сканером, який підтримує більше 250 марок автомобілів, серед яких Abarth, Acura, Alfa Romeo, Alpina, Aston Martin, Audi, Austin, Bentley, BMW, Bugatti, Buick, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Daewoo, DAF, Daihatsu, Datsun, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, GMC, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, Lincoln, MAN, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, Mercury, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Oldsmobile, Opel, Peugeot, Plymouth, Pontiac, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Rover, Saab, Scania, Scion, Seat, Shelby, Škoda, Smart, SsangYong, Subaru, Suzuki, Tata, Toyota,Vauxhall, Volkswagen, Volvo а також будь-які автомобілі, які підтримують стандарт OBD II/EOBD.