Незалежні автоексперти України — перевірка авто перед покупкою, автопідбір

ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ОГЛЯДУ АВТОМОБІЛЯ АВТОЕКСПЕРТОМ TEST DRIVER?

Прийняти рішення про покупку авто

Питання Так Ні
Машину продає хазяїн?
Пробіг автомобіля оригінальний?
Вас влаштовує стан салону?
Вас влаштовує технічний стан авто?
Авто без участі ДТП?
Фарбування автомобіля оригінальне?
Авто має історію обслуговування в паперах?
Автомобіль продає перший господар?
Чи є другий комплект покришок?
Вас влаштовують характеристики авто?
Якщо ви вирішили НЕ КУПУВАТИ оглянутий автомобіль
testdriver Частіше перевіряйте сайти оголошень

Чесні автомобілі в хорошому стані, зазвичай, з’являються на сайтах продажу авто на короткий проміжок часу. Зазвичай їх оперативно купують посередники. Взимку більше шансів купити чесну б.у. машину у господаря.

testdriver Замовте підбір автомобіля сервісу Test Driver

Автоексперти Test Driver здійснюють підібр авто. За допомогою автопідбору у вас є можливість отримати найкращий автомобіль у рамках бюджету. Дізнатися, як працює сервіс і замовити послугу можна на цій сторінці.

testdriver Перегляньте бюджет на автомобіль

Можливо, автомобіль, який ви хочете купити, коштує дешево саме через незадовільний стан. Якщо у вас є можливість витратити на цю конкретну модель більше, замовте огляд екземпляра який коштує більше. Швидше за все його стан буде на порядок кращим.

testdriver Перегляньте клас автомобіля

Можливо, клас автомобіля, який ви хочете купити, не відповідає вашому бюджету. Зверніть увагу на “простіші” автомобілі. Простіший авто коштує дешевше, а значить, що ви отримаєте більш “живий” екземпляр у рамках вашого бюджету.

testdriver Замовте огляд ще одного автомобіля

Практика показує, що “чим ширша вибірка, тим точніший результат”. Щоб знайти хорошу і чесну машину, необхідно перевірити більше варіантів. Як результат, ви отримаєте надійнішу машину в хорошому стані.

testdriver Вивчіть матеріали доступні в блозі Test Driver

Автоексперти Test Driver ведуть блог, в якому можна отримати безліч знань, які зроблять вас досвідченим покупцем. Блог Test Driver доступний за цим посиланням.

Якщо ви вирішили КУПУВАТИ оглянутий автомобіль
testdriver Не забудьте про торг

Можете замовити послугу Розрахунок вкладень та отримати звіт щодо всіх необхідних вкладень у машину. Після цього запропонуйте продавцеві поступитися в ціні на усунення недоліків в автомобілі.

testdriver Супровід угоди

Автоексперти Test Driver в індивідуальному порядку можуть супроводжувати вас у МРЕВ, щоб надати допомогу при угоді. Послуга допоможе переоформити авто правильно та швидко на законних підставах. Детальніше про послугу можна почитати на цій сторінці сайту.

testdriver Юридична перевірка

Подібну перевірку можна зробити у МРЕВ при знятті машини з обліку. Або заздалегідь, швидко та віддалено за допомогою послуги перевірки за VIN. Перевірка за базами: кредити, застави, страхові випадки (ДТП), судові обтяження, викрадення, розшук, арешт.

testdriver Перевірте машину ще раз у день покупки

Сервіс Test Driver надає актуальну інформацію про тех. стан авто, але якщо ви замовляли віддалену діагностику і після огляду автоекспертом пройшов час, має сенс зробити діагностику в день покупки.

testdriver Важлива порада щодо договору купівлі-продажу

Укладайте договір купівлі-продажу на фактичну вартість автомобіля. Посередники просять занизити вартість авто у договорі, щоб платити менший податок. У разі юридичного прецеденту судовий розгляд відбуватиметься на підставі суми з договору.

testdriver Після переоформлення та купівлі автомобіля

Проведіть заміну моторного масла та фільтрів. На СТО вимагайте документи про проходження ТО. Зберігайте історію обслуговування автомобіля – це допоможе вам дотримуватися регламенту ТО і, в подальшому, продати авто за найкращою ціною.

Перевірка авто
Дізнатися оригінальний пробіг
Перевірити участь авто в ДТП
Комп. діагностика Launch®
Повна діагностика на СТО
Підбір авто
Підбір у межах бюджету
Супровід від А до Я
18 областей України
Торг з продавцем авто